Dekolapdruka

Mēs apdrukājam traukus dekola tehnikā. Tas ir sietspiedes tehnikā sagatavots krāsu zīmējums, kas ar mitrās pārnešanas tehnoloģiju tiek uzlikts uz izstrādājuma un apdedzināts augstā temperatūrā. Šāda tehnoloģija ir identiska rūpnieciskajam procesam un nodrošina augstāko zīmējuma noturību.

Tehniskās prasības failu sagatavošanai

Dekola izgatavošanai var izmantot logo, fotogrāfiju, tekstu vai jebkādu citu grafisku zīmējumu, ja vien tas pieejams digitālā formātā.

Grafisko zīmējumu failus lūdzam sagatavot vektorgrafikā .eps, .ai vai .pdf formātā, burtus pārveidojot par zīmējumu.

Lai nodrošinātu zīmējuma kvalitāti, vēlams ievērot šādus nosacījumus:

  • Minimālais līnijas biezums – 0,2 mm pozitīvā, 0,4 mm negatīvā.
  • Minimālais burtu lielums - 7 pt. pozitīvā, 10 pt. negatīvā.

Ja dekorā plānots izmantot attēlu, tad failam jābūt 300 punkti uz collu (dpi) izšķirtspējā faktiskajā metriskajā izmērā - tātad, ja drukas laukums ir 5 x 5cm, tam arī jābūt 5x5cm @ 300dpi = 591x591 px lielam (nevis 5x5cm@72dpi pārvērsts par 300dpi, kas būtu tikai 142x142px). Attēlu formātam jābūt .psd, .jpeg, .png vai tif.

Failus var iesniegt elektroniski pa e-pastu birojs@ornandum.lv vai nogādājot tos mums fiziskā mēdijā - CD, DVD, zibatmiņā (Flash Drive) vai ārējajā cietajā diskā.

Ja faila lielums pārsniedz 10MB lūdzu lietot tādus lielformāta datu pārsūtīšanas servisus kā Wetransfer.com vai arī nosūtīt linku uz failu Jūsu Dropbox vai līdzīgā servisā.


Izmantojam profesionālas iekārtas: apdedzināšanas krāsni, drukas iekārtas, Vācijā izgatavotas stikla un porcelāna krāsas un citus materiālus, kas garantē kvalitatīvu pasūtījuma izpildi.

Apdrukāsim porcelāna, keramikas un stikla izstrādājumus: glāzes, krūzes, šķīvjus, vāzes, flīzes, alus kausus, dažādus suvenīrus un citus ekskluzīvus priekšmetus.

Katrs pasūtījums ir individuāls. Jūsu pasūtījuma cenu aprēķināsim un labāko risinājumu piedāvāsim pēc saņemtā pieprasījuma e-pastā birojs@ornandum.lv, tālrunis: 67629766.

Pasūtījuma cenu veido:

  • pasūtījuma tirāža;
  • dekora izmērs;
  • krāsu skaits zīmējumā;
  • klienta trauki, vai mūsu piedāvājums;
  • vēlamais darba veikšanas termiņš.

Drukājot zīmējumu sietspiedes tehnikā vēlamā tirāža ir 100 gab.