DEKOLDRUKA

Dekoldruka ir noturīgākais apdrukas veids, apdrukas rezultāts ir kvalitatīvs un apdrukātos traukus varēs mazgāt trauku mašīnā.

Mēs esam trauku apdrukas ražotājs un apdrukājam ar logo un grafiskiem dizainiem dažādus traukus – krūzes, šķīvjus, glāzes, ūdens pudeles. Dekoldruka ir dažādas priekšrocības – noturība, kvalitāte, trauku izvēle, apdrukas laukuma plašās iespējas un saderība lietošanai ar pārtiku.

Kāpēc apdrukāt traukus pie mums Ornandum trauku apdrukā?

 • apdrukai ir ilga noturība un augsta kvalitāte
 • dekoldruka ir visnoturīgākais apdrukas veids
 • apdrukātos traukus var mazgāt trauku mašīnā
 • izteikts apdrukas krāsu spilgtums
 • neierobežots apdrukas laukums 
 • apdruka ir saderīga lietošanai ar pārtiku 
 • plašs trauku piedāvājums mūsu trauku noliktavā
 • izdevīgas apdrukas izmaksas sākot no 30gb tirāžas, jo lielāka apdrukas tirāža, jo izdevīgāka cena 
 • 20 gadu pieredze

Kas ir dekoldruka?

Dekoldruka ir sietspiedes tehnikā sagatavots krāsu zīmējums, kas ar mitrās pārnešanas tehnoloģiju tiek uzlikts uz trauka vai cita porcelāna, stikla vai keramikas izstrādājuma un apdedzināts augstā temperatūrā. Šāda tehnoloģija ir identiska rūpnieciskajam procesam un nodrošina augstāko zīmējuma noturību.

Izmantojam profesionālas iekārtas: apdedzināšanas krāsni, drukas iekārtas, Vācijā izgatavotas stikla un porcelāna krāsas un citus materiālus, kas garantē kvalitatīvu pasūtījuma izpildi.

Apdrukāsim porcelāna, keramikas un stikla izstrādājumus: glāzes, krūzes, šķīvjus, vāzes, flīzes, alus kausus, dažādus suvenīrus un citus ekskluzīvus priekšmetus.

Katrs pasūtījums ir individuāls. Jūsu pasūtījuma cenu aprēķināsim un labāko risinājumu piedāvāsim pēc saņemtā pieprasījuma e-pastā order@ornandum.lv Sūtot pieprasījumu pievienojat e-pastam logotipu, vai norādiet krāsu skaitu dizainā un vēlamo tirāžas skaitu.

Pasūtījuma cenu veido:

 • pasūtījuma tirāža;
 • dekora izmērs;
 • krāsu skaits zīmējumā;

Drukājot zīmējumu sietspiedes tehnikā vēlamā tirāža ir vismaz 30 gab. Taču varam apdrukāt arī mazākas tirāžas. Dekoldrukas apdrukas tehnoloģijas specifika ir, jo lielāka ir apdrukas tirāža, jo izdevīgāka ir cena par vienu vienību.

Apdruku var veikt trauka ārpusē, iekšpusē, apakšā, uz osas – pēc Jūsu izvēles.

Lai saņemtu apdrukas cenu piedāvājumu sūti mums e-pastu order@ornandum.lv norādot vēlamo apdrukas tirāžu, krāsu skaitu un ko vēlies apdrukāt.

Lasi vairāk informāciju sadaļā “Noderīgi”

Vizītkartes video ieskats Ornandum trauku apdrukas ražotnē.

Dekolapdrukas darbi

SUBLIMĀCIJAS DRUKA

Individuāliem un nelieliem pasūtījumiem, kur dizainā ir daudz krāsas piedāvājam sublimācijas apdrukas veidu. Sublimācijas apdrukai ir iespējams neierobežots krāsu skaits dizainā un maza tirāža, pat 1 krūze.

Sublimācijas apdrukas veidam ir nepieciešamas speciālas krūzes, kas ir paredzētas tieši šāda veida apdrukai. Mūsu produktu klāstā piedāvājam klasiskas, baltas cilindriskas krūzes.

Sublimācijas apdrukā ir iespējams apdrukāt baltu cilindrisku krūzi ar fotogrāfiju, gleznu vai jebkādu citu zīmējumu. Sublimācijas apdrukas veidam ir svarīga kvalitatīvs drukas fails, jo kvalitatīvāka fotogrāfija, jo labāks būs rezultāts.