DEKOLDRUKA UN TĀS PRIEKŠROCĪBAS

9C4A1415-5103-4E73-AE1A-E15318C9FE56

Mēs apdrukājam traukus dekola tehnikā. Tas ir sietspiedes tehnikā sagatavots krāsu zīmējums, kas ar mitrās pārnešanas tehnoloģiju tiek uzlikts uz izstrādājuma un apdedzināts augstā temperatūrā. Šāda tehnoloģija ir identiska rūpnieciskajam procesam un nodrošina augstāko zīmējuma noturību.

Izmantojam profesionālas iekārtas: apdedzināšanas krāsni, drukas iekārtas, Vācijā izgatavotas stikla un porcelāna krāsas un citus materiālus, kas garantē kvalitatīvu pasūtījuma izpildi.

Apdrukāsim porcelāna, keramikas un stikla izstrādājumus: glāzes, krūzes, šķīvjus, vāzes, flīzes, alus kausus, dažādus suvenīrus un citus ekskluzīvus priekšmetus.

Katrs pasūtījums ir individuāls. Jūsu pasūtījuma cenu aprēķināsim un labāko risinājumu piedāvāsim pēc saņemtā pieprasījuma e-pastā birojs@ornandum.lv .

Pasūtījuma cenu veido:

  • pasūtījuma tirāža;
  • dekora izmērs;
  • krāsu skaits zīmējumā;
  • klienta trauki, vai mūsu piedāvājums;
  • vēlamais darba veikšanas termiņš.

Drukājot zīmējumu sietspiedes tehnikā vēlamā tirāža ir 100 gab.

Izvietosim Jūsu logo uz krūzēm, kas ir labākais veids, kā klientam atgādināt par sevi, kā arī uz citiem porcelāna izstrādājumiem.

Apdruku var veikt trauka ārpusē, iekšpusē, apakšā, uz osas – pēc Jūsu izvēles.

Trauka dekorā paredzētos krāsu toņus vēlams norādīt pēc Pantone PMS solid coated krāsu kataloga (datora monitorā redzamais Pantone krāsas kods nenodrošina pareizu toņa atpazīstamību, krāsas uz ekrāna atšķiras no tām krāsām, kas ir katalogā, tāpēc izvēlei ir jāizmanto oriģinālais Pantone katalogs), kas tiks izmantots kā ekvivalents, izgatavojot atbilstošu porcelāna krāsu. Ja izstrādājumā nepieciešams panākt īpaši precīzas toņu nianses, krāsa jāsaskaņo, izgatavojot izstrādājuma paraugu, jo profesionālo augstā apdedzinājuma porcelāna krāsu specifika atšķiras no drukas krāsām.

Dekolapdrukas darbi