DEKOLU RAŽOŠANA

Porcelāna, keramikas un stikla nozares speciālistiem izgatavojam dekolus sietspiedes tehnikā ar profesionālām augstā apdedzinājuma porcelāna un stikla krāsām. Dekola lapas drukas laukuma izmēri 24,5cm x 34cm.

Sietu izgatavošanai var iesniegt grafisko failu vai fotogrāfiju, kā arī jau gatavas filmas ar krāsu dalījumu (pirms tam lūdzam sazināties par tehniskajiem parametriem).

Tehniskās prasības failu sagatavošanai

Dekola izgatavošanai var izmantot logo, fotogrāfiju, tekstu vai jebkādu citu grafisku zīmējumu, ja vien tas pieejams digitālā formātā.

Grafisko zīmējumu failus lūdzam sagatavot vektorgrafikā .eps, .ai vai .pdf formātā, burtus pārveidojot par zīmējumu.

Lai nodrošinātu zīmējuma kvalitāti, vēlams ievērot šādus nosacījumus:

  • Minimālais līnijas biezums – 0,2 mm pozitīvā, 0,4 mm negatīvā.
  • Minimālais burtu lielums — 7 pt. pozitīvā, 10 pt. negatīvā.

Ja dekorā plānots izmantot attēlu, tad failam jābūt 300 punkti uz collu (dpi) izšķirtspējā faktiskajā metriskajā izmērā — tātad, ja drukas laukums ir 5 x 5cm, tam arī jābūt 5x5cm @ 300dpi = 591×591 px lielam (nevis 5x5cm@72dpi pārvērsts par 300dpi, kas būtu tikai 142x142px). Attēlu formātam jābūt .psd, .jpeg, .png vai tif.

Failus var iesniegt elektroniski pa e-pastu birojs@ornandum.lv vai nogādājot tos mums fiziskā mēdijā — CD, DVD, zibatmiņā (Flash Drive) vai ārējajā cietajā diskā.

Ja faila lielums pārsniedz 10MB lūdzu lietot tādus lielformāta datu pārsūtīšanas servisus kā Wetransfer.com vai arī nosūtīt linku uz failu Jūsu Dropbox vai līdzīgā servisā.

Katrs pasūtījums ir individuāls. Jūsu pasūtījuma cenu aprēķināsim saskaņā ar saņemto elektronisko pieprasījumu uz e-pastu birojs@ornandum.lv

Pasūtījuma cenu veido:

  • krāsu skaits zīmējumā;
  • filmu izgatavošanas izmaksas;
  • sieta sagatavošanas izmaksas;
  • dekola lapu skaits;

Dekola izgatavošanas cenas

PozīcijaCena EUR bez PVN
Sieta un filmas izgatavošana 1 krāsa30.00
Pasūtījumam līdz 30 gb lapām:
1 dekola lapa 1 krāsa1.80
katra nākamā krāsa 0.25
Pasūtījumam virs 30 gb lapām:
1 dekola lapa 1 krāsa1.50
katra nākamā krāsa 0.20
Spīdīgais zelts, sākot no6.00

Ornandum izgatavotie dekoli