ALUS GLĀŽU APDRUKA
atpakaļ uz sarakstu
26. Jan, 2020

ALUS GLĀŽU APDRUKA

Mēs palīdzam alus darītavām iegūt vairāk klientus izmantojot personalizētas alus glāzes.  Alus glāžu apdruka un personalizācija atspoguļo alus zīmolu vizuāli un zīmola pamatvērtības. Ir vairāki aspekti kāpēc alus ražotāji izvēlas apdrukāt alus glāzes pie mums Ornandum trauku apdrukā.

Kāpēc alus ražotāji apdrukā alus glāzes Ornandum Trauku apdrukā?

  • apdrukas ilgnoturība un kvalitāte
  • apdrukātās glāzes var mazgāt trauku mašīnā, arī profesionālajās HoReCa trauku mašīnās
  • apdrukas krāsu spilgtums
  • neierobežots apdrukas laukums
  • izdevīgas apdrukas izmaksas sākot no 30gb tirāžas, jo lielāka apdrukas tirāža, jo izdevīgāka cena
  • apdruka ir saderīga lietošanai ar pārtiku
  • plašs alus glāžu piedāvājums
alus glāžu apdruka Ornandum

Plānojot alus glāžu apdruka noteikti ir jāsāk ar glāžu izvēli. Dažādiem alus veidiem ir paredzētas dažādas glāzes, taču bieži alus ražotāji izvēlas alus glāzes pēc saviem ieskatiem. Mēs piedāvājam plašu alus glāžu klāstu.

Nākamais solis alus glāžu personalizācijai ir lēmums par logotipa lielumu un tā izvietojumu uz glāzes. Ir jāņem vērā glāzes tilpums un vai glāzes ražotājs ir paredzējis alus glāzei papildus vietu alus putām. Noteikti iesakām apdomāt vai logotipa novietojumam ir jābūt alus daļā vai alus putiņu daļā. Šaubu gadījumā logotipa izvietojumu uz glāzes aicinām uzticēt mums. Mums divdesmit apdrukas ražošanas gadu laikā ir izveidojusies pieredze un mēs bez maksas izveidosim Jums vairākas vizualizācijas ar logotipa novietojumu uz glāzes.  

Būtisks aspekts logotipa novietojumā uz glāzes ir arī glāzes izliekums. Glāzes izliekums var deformēt logotipu, to parasti apdrukas ražošanā mēs ņemam vērā jau pirms ražošanas sākuma un nepieciešamības gadījumā pielāgojam logotipu, lai gala rezultātā tas izskatītos tieši tā kā tam ir jāizskatās. Pirms apdrukas viemēr saskaņojam vizualizāciju ar klientu.

Logotipa krāsu izvēli iespaido fakts, ka ielejot alu glāzē uz glāzes esošajam logotipam vairs nav balts fons. Bieži alus ražotāji izvēlas apdrukāt glāzes dažādās krāsās atkarībā no tām paredzētā alus veida. Klasiskās apdrukas krāsu izvēles ir balts, melns, zelta, gaiši būns un tumši brūns. Pārsvarā klienti apdrukā alus glāzes divās dažādās krāsās, paredzot vienas glāzes tumšajam alum, otras gaišajam alus veidam.

Sazinies ar mums rakstot uz order@ornandum.lv Pievieno e-pasta pieprasījumam savu logo, norādi kāda ir vēlamā apdrukas tirāža un mēs atsūtīsim cenu piedāvājumu.

Glāzes izvēlies šeit: ALUS GLĀZES Ieskatīties mūsu ražošanas procesā var sekojot mūsu Instagram kontam šeit.