APDRUKAS DARBI

Mēs apdrukājam porcelana, stikla un keramikas izstrādājumus, izgatavojam dekolus, jeb sietspiedes tehnikā sagatavotus krāsu zīmejumus, kas augstā temperatūrā tiek piededzināti uz jebkura trauka. Trauku izvēle ir ļoti plaša, nav nepieciešami kādi speciāli trauki apdrukai der gandrīz jebkurš keramikas, porcelāna, stikla trauks.

2234

Apmierināti klienti

12 693

Izstrādāti projekti

813 662

Apdrukāti trauki

Ornandum trauku apdrukas klienti

Mūsu klientu loks ir plašs un klienti dalās divās lielās daļās vieni kas drukā savām reklāmas vajadzībām, otri kas apdrukā tālākai pārdošanai.  Uzņēmumi kuri apdrukā traukus un prezentreklāmas priekšmetus savām reklāmas vajadzībām, apdrukātos traukus - krūzes, glāzes, šķīvjus, bļodas apdrukā, lai veicinātu sava uzņēmuma / zīmola atpazīstamību. Uzņēmumi ar kvalitatīvu apdruku reklamē sevi, uzņēmuma vērtības,  veicina piederības sajūtas radīšanu un rūpējas par sava zīmola atpazīstamību ilgtermiņā.

Savām reklāmas vajadzībām apdrukā:

- uzņēmumi - apdrukā dāvanas saviem darbiniekiem (piederības veicināšana)

- uzņēmumi - apdrukā dāvanas saviem klientiem ( zīmola popularizēšana)

- alus un citu dzērienu ražotāji

- kafijas, tējas ražotāji

- pārtikas ražotāji

- HoReCa - restorāni, bāri, kafejnīcas

- muižas, pilis u.c.

Uzņēmumi kas apdrukā traukus un prezentreklāmas priekšmetus tālāk pārdošanai un pelnīšanai, to dara, jo personalizēta trauku apdruka viņiem sniedz iespēju būt unikāliem un radīt konkurences priekšrocības.  Trauku apdruku pie mums izvēlas uzņēmumi kas vēlas savā sortimentā iekļaut jaunas produktu grupas, diversificēt savu esošo piedāvājumu un veicināt papildus peļņas iespējas veidojot unikālu preču sortimentu.

Tālāk pārdošanai apdrukā:

- dizaina, mājlietu veikali

- pārtikas veikali

- suvenīru un dāvanu veikali

- ziedu veikali

- atrakciju, atpūtas un dabas parki

- muzeji

- mākslinieki

- dizaineri

- reklāmas aģentūras