21. Jan, 2024

Ūdens pudeļu apdruka

Termosu un termopudeļu un ūdens pudeļu apdruka ir populārs prezenreklāmas produkts ko izvēlas uzņēmumu apdrukāt. Uzņēmumiem ūdens pudeļu apdrukāšana ar uzņēmuma logotipu vai nosaukumu var būt stratēģisks mārketinga risinājums, kas sniedz vairākas priekšrocības: Tātad, ūdens pudeles ar uzņēmuma logo var kalpot ne tikai kā praktisks priekšmets, bet arī kā efektīvs mārketinga instruments, kas veicina zīmola… Read more »

lasīt vairāk
21. Jan, 2024

Pildspalvu apdruka

Uzņēmumi bieži izvēlas apdrukāt pildspalvas ar savu logotipu vai uzņēmuma nosaukumu dažādu iemeslu dēļ, un šī prakse var būt daudzpusīga un ietver vairākas priekšrocības. Pildspalvu apdruka uzņēmumiem ir svarīga, jo: Tātad, apdrukātas pildspalvas nav tikai noderīgs biroja piederums, bet arī efektīvs mārketinga instruments, kas var veicināt uzņēmuma attīstību un atpazīstamību. Ornandum apdruka piedāvā Mēs apdrukājam… Read more »

lasīt vairāk
6. Apr, 2023

Porcelāna apdrukas meistarklase

Ko sagaidīt no šī pasākuma Šī gada 29. aprīlī notiks jau otrā “designed by Tom’s mom” trauku zīmola veidotājas Maijas Gūtmanes vadītā meistarklase, kurā jums būs iespēja izveidot savu unikālo apdrukas dizainu porcelāna traukiem, izmantojot “designed by Tom’s mom” melnbaltos zīmējumus, kā arī izgriežot visdažādāko formu krāsainus laukumus un līnijas. Tehnika ir ļoti vienkārša –… Read more »

lasīt vairāk
Apdruka
30. Aug, 2021

Apdrukas kvalitāte

Apdruka – personalizēta atpazīstamības zīme Apdruka uz traukiem – krūzēm, glāzēm, šķīvjiem ir personalizēts vēstījums un radošs veids kā komunicēt par savu zīmolu, uzņēmumu vai pakalpojumu. Mūsu piedāvājums izceļas ar to, ka Ornandum trauku apdruka ir ražošanas uzņēmums, kas jau vairāk kā divdesmit gadus specializējas tieši stikla, porcelāna un keramikas priekšmetu apdrukā. Tas, ka mēs… Read more »

lasīt vairāk
personalizēta krūze
7. Aug, 2020

Personalizētas krūzes

Personalizētas krūzes saviem darbiniekiem Vai esat iedomājušies kādas krūzes lieto Jūsu darbinieki?  Iespējams jūs esat rūpīgi izvēlējušies traukus savam birojam, bet mēs piedāvājam tos personalizēt! Personalizētas krūzes darbiniekiem ir vērtīgs prezentreklāmas ieguldījums. Jums ir iespēja personalizēt krūzes ar uzņēmuma logo un papildināt to ar darbinieka vārdu, amatu. Tas ir viens mazs paņēmiens, kā palielināt darbinieku… Read more »

lasīt vairāk
2. Mar, 2020

Radošās darbnīcas

Trauku dekorēšanas radošā darbnīca Aicinām iepazīties ar porcelāna trauku dekorēšanas iespējām. Piedāvājam apgūt apmācību kursu par trauku virsglazūras dekorēšanu. Kopumā četru nodarbību kurss, nodarbības aicinām apmeklēt secīgi vai individuāli baltoties uz interesējošo tematiku.  Apmācību kurss četrās nodarbībās par trauku virsglazūras dekorēšanu: 1. nodarbība 29. aprīlis “Dekola apdrukas tehnika – gatavo dekolu un kolāžu veidošana, iepazīšanās… Read more »

lasīt vairāk
12