2. Mar, 2020

Radošās darbnīcas

Trauku dekorēšanas radošā darbnīca Aicinām iepazīties ar porcelāna trauku dekorēšanas iespējām. Piedāvājam apgūt apmācību kursu par trauku virsglazūras dekorēšanu. Kopumā četru nodarbību kurss, nodarbības aicinām apmeklēt secīgi vai individuāli baltoties uz interesējošo tematiku.  Apmācību kurss četrās nodarbībās par trauku virsglazūras dekorēšanu: 1. nodarbība 29. aprīlis “Dekola apdrukas tehnika – gatavo dekolu un kolāžu veidošana, iepazīšanās… Read more »

lasīt vairāk
26. Feb, 2020

Krūzes ar logo

Krūzes ar logo kā biznesa dāvana Ikviens labs uzņēmējs zina, ka potenciālo klientu ieinteresētība ir puse no uzvaras. Iepazīstinot cilvēkus ar uzņēmuma zīmolu draudzīgā veidā var veicināt pārdošanu. Vai esat mēģinājuši izmantot uzņēmuma reklēšanai krūzes ar logo? Krūzes ir funkcionāls un rentabls reklāmas materiāls. Pārdomāta reklāmas krūze var veicināt zīmola iedzīvošanos Jūsu potenciālā klienta ikdienā.… Read more »

lasīt vairāk
26. Feb, 2020

Reklāmas aģentūrām

Sadarbība ar reklāmas aģentūrām Prezentreklāmu , reklāmas, mārketinga un citām kreatīvajām aģentūrām piedāvājam sadarbību trauku apdrukas ražošanai. Jau divdesmit gadus mūsu vieni no lielākajiem klientiem ir Latvijas prezentreklāmu aģentūras, kas regulāri pasūta trauku apdruku saviem klientiem. Apdrukājam dažādus porcelāna, stikla un keramikas izstrādājumus sākot no krūzēm un beidzot ar produktu iepakojumu – pudelēm un burciņām.… Read more »

lasīt vairāk
27. Jan, 2020

Suvenīru ražošana pilīm un muižām

Suvenīru ražošana pilīm un muižām Jūs esat ieguldījuši milzums savas radošās un fiziskās enerģijas un līdzekļu, lai īstenotu savu sapni, lai Muiža ir atjaunota, lai tajā atkal tiek uzņemti viesi, lai valda svētku prieks un jautrība, lai galdi ir skaisti klāti un mūzika skan. Un tas jums ir lieliski izdevies!  Taču muižai, lai tā varētu… Read more »

lasīt vairāk
26. Jan, 2020

ALUS GLĀŽU APDRUKA

Mēs palīdzam alus darītavām iegūt vairāk klientus izmantojot personalizētas alus glāzes.  Alus glāžu personalizācija atspoguļo alus zīmolu vizuāli un zīmola pamatvērtības. Ir vairāki aspekti kāpēc alus ražotāji izvēlas apdrukāt alus glāzes pie mums Ornandum trauku apdrukā. Kāpēc alus ražotāji apdrukā alus glāzes Ornandum Trauku apdrukā? apdrukas ilgnoturība un kvalitāte apdrukātās glāzes var mazgāt trauku mašīnā,… Read more »

lasīt vairāk
21. Jan, 2020

ŠĶĪVJU APDRUKA

Šķīvju apdruka ir kļuvusi ļoti aktuāla. Tiek apdrukāti dažādi veselīga uztura šķīvji, šķīvji ar iedvesmojošiem garafiskiem zīmējumiem un iedvesmojošiem citātiem. Dekoldrukas tehnoloģija ir piemērotākā tehnoloģija šķīvju apdrukai gan ar personalizētu sveicienu, gan ar korporatīvo logo. Šķīvju apdruka dekoldrukas tehnoloģijā nozīmē to, ka šķīvis būs lietojams ikdienas dzīvē to varēs mazgāt trauku mašīnā. Svarīgs faktors ir… Read more »

lasīt vairāk
12