27. Jan, 2020

Suvenīri pilīm un muižām

Pilis un Muižas Jūs esat ieguldījuši milzums savas radošās un fiziskās enerģijas un līdzekļu, lai īstenotu savu sapni, lai Muiža ir atjaunota, lai tajā atkal tiek uzņemti viesi, lai valda svētku prieks un jautrība, lai galdi ir skaisti klāti un mūzika skan. Un tas jums ir lieliski izdevies!       Taču muižai, lai tā… Read more »

lasīt vairāk
26. Jan, 2020

ALUS GLĀŽU APDRUKA

Alus glāžu personalizācija atspoguļo alus zīmolu vizuāli, zīmola pamatvērtības un filozofiju. Alus glāžu apdrukai ir svarīgi vairāki aspekti kāpēc alus ražotāji izvēlas apdrukāt glāzes pie mums Ornandum trauku apdrukā. Kāpēc alus ražotāji apdrukā alus glāzes Ornandum Trauku apdrukā? apdrukas ilgnoturība glāzes varēs mazgāt trauku mašīnā, arī profesionālajās HoReCa trauku mašīnās apdruka ir saderīga lietošanai ar… Read more »

lasīt vairāk
21. Jan, 2020

ŠĶĪVJU APDRUKA

Šķīvju apdruka ir kļuvusi ļoti aktuāla. Dekoldrukas tehnoloģija ir piemērota šķīvju apdrukai gan ar personalizētu sveicienu, gan ar korporatīvo logo. Šķīvju apdruka dekoldrukas tehnoloģijā nozīmē to, ka šķīvis būs lietojams ikdienas dzīvē to varēs mazgāt trauku mašīnā un apdruka būs noturīga pret mehāniskiem skrāpējumiem, piemēram dakšiņas un naža lietošana. Apdrukātie šķīvji , kā visi citi… Read more »

lasīt vairāk
20. Nov, 2019

DEKOLU RAŽOŠANA

DEKOLU RAŽOŠANA Porcelāna, keramikas un stikla nozares speciālistiem izgatavojam dekolus sietspiedes tehnikā ar profesionālām augstā apdedzinājuma porcelāna un stikla krāsām. Dekola lapas drukas laukuma izmēri 24,5cm x 34cm. Sietu izgatavošanai var iesniegt grafisko failu vai fotogrāfiju, kā arī jau gatavas filmas ar krāsu dalījumu (pirms tam lūdzam sazināties par tehniskajiem parametriem). Dekola izgatavošanai var izmantot… Read more »

lasīt vairāk