Ornandum trauku apdruka drukā traukus dekoldruka sietspiedes tehnoloģijā un tai ir daudz priekšrocības – apdrukas kvalitāte, neierobežots apdrukas laukums, krāsu daudzums un bezšaubām šī apdrukas tehnoloģija ir visnoturīgākais apdrukas veids. Piedāvājam plašu porcelāna un stikla trauku klāstu un esam vienīgā apdrukas ražotne Latvijā, kas ir PVD sertificēta kā saderīga lietošanai ar pārtiku. Tieši tāpēc mūs izvēlas pārtikas un dzērienu ražotāji, Horeca nozares pārstāvji, skolas un bērnudārzi. Apdrukājot traukus ir dažādi noderīgi padomi un aspekti kas ir vērā ņemami par to šajā sadaļā.

trauku apdruka

DIZAINA NOVIETOJUMS UZ TRAUKA

Trauku apdrukai dekola tehnoloģijā nav būtisku laukumu ierobežojumu. Mēs varam apdrukāt trauka ārpusi no vienas vai abām pusēm, visapkārt , trauka iekšpusi, kā arī ir iespējams apdrukāt tādus elementus kā trauka maliņu, osiņu, kājiņu, apakšu. Piemērus var skatīt fotogalerijā.

TEHNISKĀS PRASĪBAS FAILU SAGATAVOŠANAI

Dekola tehnoloģijas apdrukai var izmantot logo, tekstu, jebkādu grafisku zīmējumu, ja vien tas pieejams digitālā formātā.

Grafisko zīmējumu failus lūdzam sagatavot vektorgrafikā .eps, .ai vai .pdf formātā, burtus pārveidojot par zīmējumu.

Lai nodrošinātu zīmējuma kvalitāti, vēlams ievērot šādus nosacījumus:

  • Minimālais līnijas biezums – 0,2 mm pozitīvā, 0,4 mm negatīvā.
  • Minimālais burtu lielums – 7 pt. pozitīvā, 10 pt. negatīvā.

Ja dekorā plānots izmantot attēlu, tad failam jābūt 300 punkti uz collu (dpi) izšķirtspējā faktiskajā metriskajā izmērā – tātad, ja drukas laukums ir 5 x 5cm, tam arī jābūt 5x5cm @ 300dpi = 591×591 px lielam (nevis 5x5cm@72dpi pārvērsts par 300dpi, kas būtu tikai 142x142px). Attēlu formātam jābūt .psd, .jpeg, .png vai tif.

Failus var iesniegt elektroniski pa e-pastu order@ornandum.lv vai nogādājot tos mums fiziskā mēdijā vai izmantojot lielformāta datu pārsūtīšanas servisus kā Faliem.lv , Wetransfer.com ,  Dropbox 

TRAUKU APDRUKA – KRĀSAS

Trauka dekorā paredzētos krāsu toņus vēlams norādīt pēc Pantone PMS solid coated krāsu kataloga (datora monitorā redzamais Pantone krāsas kods nenodrošina pareizu toņa atpazīstamību, krāsas uz ekrāna atšķiras no tām krāsām, kas ir katalogā, tāpēc izvēlei ir jāizmanto oriģinālais Pantone katalogs), kas tiks izmantots kā ekvivalents, izgatavojot atbilstošu porcelāna krāsu. Ja izstrādājumā nepieciešams panākt īpaši precīzas toņu nianses, krāsa jāsaskaņo, izgatavojot izstrādājuma paraugu, jo profesionālo augstā apdedzinājuma porcelāna krāsu specifika atšķiras no drukas krāsām.

trauku apdrukas krāsas
Trauku apdrukas krāsu paraugi – apskatāmi pie mums ražotnē

TRAUKU APDRUKA – CENA

Katrs pasūtījums ir individuāls. Apdrukas cenas aprēķināšanai piedāvājam izmantot mājas lapas sadaļu Apdrukas Cena vai sūtīt mums pieprasījumu uz e-pastu order@ornandum.lv norādot vēlamo apdrukas tirāžu, pievienojot dizainu (vai norādot krāsu skaitu dizainā) un pievienojot informāciju par apdrukājamo trauku.

APDRUKAS TERMIŅŠ

Apdrukas termiņš ir atkarīgs no apdrukājamās tirāžas, standarta apdrukas termiņš ir 5 – 8 darba dienas. Steidzamos gadījumos lūgums jautāt mums par iespējām, taču ir jāņem vērā, ka apdrukas tehnoloģiskais procesa minimums ir 3 pilnas darba dienas.

PARAUGA IZGATAVOŠANA

Ja nepieciešams varam izgatavot apdrukas paraugu. Parauga sagatavošanas laiks ir 3 – 5 darba dienas. Parauga izmaksas ir atkarīgas no krāsu skaita dizainā, sākot no 30 eur bez PVN par 1 krāsu. Pasūtījuma gadījumā parauga izmaksas tiek noņemtas no kopējās pasūtījuma summas.

ūdens pudeles apdruka
Ūdens pudele MFD veselības centram