Apdruka
atpakaļ uz sarakstu
Apdruka
30. Aug, 2021

Apdrukas kvalitāte

Apdruka – personalizēta atpazīstamības zīme

Apdruka uz traukiem – krūzēm, glāzēm, šķīvjiem ir personalizēts vēstījums un radošs veids kā komunicēt par savu zīmolu, uzņēmumu vai pakalpojumu. Mūsu piedāvājums izceļas ar to, ka Ornandum trauku apdruka ir ražošanas uzņēmums, kas jau vairāk kā divdesmit gadus specializējas tieši stikla, porcelāna un keramikas priekšmetu apdrukā. Tas, ka mēs esam ražošanas uzņēmums sniedz iespēju komunicēt ar mums pa tiešo, sniedz iespēju saņemt apdrukas cenu bez liekiem uzcenojumiem un mums sniedz iespēju iedziļināties tieši Jūsu vēlmēs un vajadzībās.

Mūsu apdrukas ražotne atrodas Rīgā, Latvijā un mūsu klienti ir dažādi uzņēmumi Latvijā un Baltijā – sākot ar reklāmas un prezentreklāmu aģentūrām, pārtikas un dzērienu ražotāji, mazumtirdzniecības veikalu tīkli, dažādu nozaru uzņēmumi un mākslinieki. Svarīgākais, ka klienti pie mums atgriežas atkārtoti rūpējoties gan par dāvanām saviem klientiem, gan par personalizētiem traukiem darbiniekiem, gan veidojot jaunas kolekcijas pārdošanai tālāk. Sadarbojamies arī ar Latvijas dažādiem māksliniekiem – gleznotājiem, grafiķiem, mūziķiem, keramiķiem un porcelāna māksliniekiem.

Apdruka ir jau pazīstams un tirgū pieprasīts personalizācijas veids – un ikgadu inovatīvi tiek radītas jaunas idejas par reklāmas priekšmetiem un dizainiem. Apdruka ir aktuāla tieši šobrīd ierobežotos kontaktēšanās apstākļos. Daudzi uzņēmumi izvēlas apdruku kā galveno tiešās reklāmas un komunikācijas kanālu nosūtot vai piegādājot saviem klientiem priekšmetus ar logo apdruku.

Apdruka ir lielisks paņēmiens, kā palielināt darbinieku iesaisti, piederību kolektīvam, taustāms atgādinājums par darba vietu un vidi, kā arī kas šobrīd svarīgi, rūpes par drošību un higiēnu. Savukārt apdrukāti trauki birojā ikdienas stiprina zīmola lojalitāti, personalizētas apdrukātas biznesa dāvanas veicina zīmola atpazīstamību un tiešā veidā reklamē uzņēmumu, tā pakalpojumus un vērtības.

Ornandum trauku apdruka palīdzēs saskaņot vizuālos maketus, konsultēsim par tehnoloģiskajām iespējām, sniegsim idejas realizēšanai, vienosimies par izpildes iespējām, termiņiem un cenu. 

Apdrukas kvalitāte

Apdrukas kvalitāte ir mūsu galvenā prioritāte un Latvijas tirgū esam pazīstami tieši ar kvalitatīvu apdrukas pakalpojumu. Piedāvājam plašu apdrukājamo priekšmetu klāstu, gan uz vietas mūsu noliktavā, gan te pat Eiropas noliktavās.

Klienti izvēlas Ornandum Trauku apdruka, jo mēs nodrošinām sekojošas priekšrocības:

  • Krāsu spilgtums, izturība un izcila noturība pret mehāniskiem skrāpējumiem
  • Iespēja apdrukāt traukam visapkārt, iekšpusē, apakšā, uz maliņas u.c. 
  • Drukas noturība profesionālajās trauku mazgāšanas mašīnās
  • Apdrukātie trauki ir saderīgi ar ēdienu un piemēroti restorānu lietošanai
  • Lielu apjomu druka ātros izpildes termiņos