JAUNUMI
atpakaļ uz sarakstu
20. Nov, 2019

DEKOLU RAŽOŠANA

DEKOLU RAŽOŠANA

Porcelāna, keramikas un stikla nozares speciālistiem izgatavojam dekolus sietspiedes tehnikā ar profesionālām augstā apdedzinājuma porcelāna un stikla krāsām. Dekolu ražošana ir mūsu pamatu pamats, jo traukus apdrukājam dekola tehnoloģijā. Dekola lapas drukas laukuma izmēri 24,5cm x 34cm.

Sietu izgatavošanai var iesniegt grafisko failu vai fotogrāfiju, kā arī jau gatavas filmas ar krāsu dalījumu (pirms tam lūdzam sazināties par tehniskajiem parametriem).

Dekola izgatavošanai var izmantot logo, fotogrāfiju, tekstu vai jebkādu citu grafisku zīmējumu, ja vien tas pieejams digitālā formātā.

Dekolu sagatavošanai grafisko zīmējumu failus lūdzam sagatavot vektorgrafikā .eps, .ai vai .pdf formātā, burtus pārveidojot par zīmējumu.

Lai nodrošinātu zīmējuma kvalitāti, vēlams ievērot šādus nosacījumus:

  • Minimālais līnijas biezums – 0,2 mm pozitīvā, 0,4 mm negatīvā.
  • Minimālais burtu lielums – 7 pt. pozitīvā, 10 pt. negatīvā.

Piedāvājam iegādāties jau gatavas pilna noklājuma krāsu dekolu lapas. Pieejamas dažādās krāsās un ir iespēja pasūtīt nepieciešamo krāsu. Šeit mūsu katalogā var apskatīt pieejamās krāsas, bet nepieciešamības gadījumā sazinaties ar mūsu ražošanas nodaļu.

Seko līdzi interesantiem jaunumiem un mūsu darbam Facebook kontā.

alus glāzes alus glāžu apdruka Apdruka aģentūrām glāžu apdruka prezentreklāmasaģentūras rezentreklāma sadarbība Suvenīri suvenīri pilīm un muižām

Citi raksti