Krūzes ar logo
atpakaļ uz sarakstu
26. Feb, 2020

Krūzes ar logo

Krūzes ar logo kā biznesa dāvana

Ikviens labs uzņēmējs zina, ka potenciālo klientu ieinteresētība ir puse no uzvaras. Iepazīstinot cilvēkus ar uzņēmuma zīmolu draudzīgā veidā var veicināt pārdošanu. Vai esat mēģinājuši izmantot uzņēmuma reklēšanai krūzes ar logo? Krūzes ir funkcionāls un rentabls reklāmas materiāls.

Pārdomāta reklāmas krūze var veicināt zīmola iedzīvošanos Jūsu potenciālā klienta ikdienā. Prezentreklāmas krūzei kļūstot par potenciālā vai esošā klienta ikdienas sastāvdaļu Jūsu  uzņēmuma vēstījums tiek nodots plašam klientu lokam.

Ze Donats krūze

Dāvināt dāvanu bez maksas ar cerību par biznesa paplašināšanu un jaunu klientu iegūšanu var šķist riskants solis. Taču prezentreklāmas priekšmeti ir pierādījuši sevi kā rezulatīvs reklāmas veids. 

Iemesli kāpēc dāvināt krūzes ar logo

Atšķirībā no skaļām reklāmām krūzes ar logo nav uzmācīgas un jebkuram cilvēkam patīk silts dzēriens –  tēja, kafija vai iecienītais kakao. Reklāmas krūze ir vērtība, kas mudina klientu uzticēties. 


“Pārdomāta biznesa dāvana sniedz pozitīvu fonu biznesa sarunām.”

Interesanta un kreatīva krūzes apdruka un tās pasniegšanas veids var būt lielisks biznesa sarunu sākums. Krūze ar logo darbojas līdzīgi kā vizītkarte, jo tas ir veids kā potenciālie klienti atcerēsies uzņēmumu. Krūze atšķīrībā no vizītkartes nenonāks atvilktnes dziļākajā stūrī. Papildus krūzi ar Jūsu logo redzēs arī citi potenciālie klienti. 

Ieteikumi prezentreklāmas radīšanai

Izvēlies kvalitatīvu produktu.

krūzes ar logo
Circle K krūze

Pētījumi rāda, ka klienti lieto prezentreklāmas produktus vidēji astoņus mēnešus. Attiecīgi aicinām izvēlēties kvalitatīvu produktu – pašai krūzei jābūt ir izturīgai, no laba kvalitatīva materiāla, vēlams porcelāna. Iesakām apdomāt kas ir Jūsu uzņēmuma reklāmas priekšmets vai tā ir krūze, vai varbūt stikla ūdens pudele vai porcelāna šķīvis, kafijas tases vai brokastu bļodiņas?

Pārdomāts apdrukas dizains krūzēm ar logo

krūzes ar logo
Citadele krūze

Izstrādājiet un padomājiet par simpātisku un patīkamu apdrukas dizainu – tādu, kuru cilvēki vēlas lietot ilgtoši. Dizainā noteikti ir jāietver zīmola vēstījums, vērtības, krāsas, pats logotips. Pēdējā laika aktualitāte apdrukā ir izvēlēties dizainu balstoties uz zīmola vērtībām vai risinājumiem ko pats uzņēmums var sniegt klientam. Interesants risinājums arī ir veidot personalizētas dāvanas sadarbības partneru visam birojam, kur dāviniet sava uzņēmuma krūzi ar logo un personalizētu katra darbinieka vārdu. Krūzi var piemeklēt atbilstošās uzņēmuma logo krāsās. Pats uzņēmuma logo var nebūt tieši krūzes viducī, bet gan lakoniski maliņā vai pat uz krūzes osiņas vai iekšpusē. Mēs varam palīdzēt ar idejām!

Kvalitatīva apdruka

krūzes ar logo
Double Coffee krūze

Pašai apdrukai ir jābūt kvalitatīvai un noturīgai. Izvēlaties apdrukas ražotāju, kas garantē apdrukas noturību. Būtu skumji dāvināt klientam reklāmas priekšmetu ar pārdomātu vēstījumu uz kvalitatīva produkta taču pati apdruka nomazgātos nost jau pāris trauku mašīnās mazgāšanos ciklos.

Kvalitatīva reklāmas dāvana parāda jūsu klientam, ka respektējat viņa laiku un lojalitāti. Nepārdomāti reklāmas materiāli var negatīvi atspēlēties un tādējādi var zust klienta uzticamība zīmolam. 


“Jūs vēlaties, lai prezentreklāmas dāvana ir pārdomāta, simpātiska, viegli nolasāma un nodrukāta ar noturīgāko apdrukas veidu – dekoldruku.”

Radi interesantu dizainu

krūzes ar logo
Apsara krūze

Ir pilnīgi normāli veidot tīru, vienkāršu apdruku ar standarta uzņēmuma logo. Ir nozares un uzņēmumi, kur tieši šāds vienkāršs, lakonisks apdrukas dizains ir vispareizākā pieeja. Taču bieži dizains ar ‘wow’ efektu vai ar netieši saistītu vizuālo materiālu var veicināt lielāku interesi Jūsu sniegtajos pakalpojumos. Apdrukas dizainā aicinām izmantot visas iespējas –  piemēram apdrukas dizainu izvietot ne tikai uz krūzes vienas puses, bet visapkārt vai apdrukāt arī krūzes osiņu, iekšpusi vai pat apakšu. Kreatīvs piemērs ir kafijas tases birojam bez apdrukas, bet vēstījums ir uzdrukāts un novietots uz apakštasītes zem pašas krūzītes. Tas var būt labs pārsteiguma moments biznesa sarunās, vai arī temats, kas veicina draudzīgāku atmosfēru. 

Apskatiet interesantus dizainus mūsu Instargam kontā

Iekļaujiet aicinājumu uz darbību

krūzes ar logo
Exante krūze

Veidojot reklāmas priekšmetus, protams atkarībā no tā kāds ir tā mērķis, iesakam dizainā iekļaut aicinājumu uz darbību. Tā var būt Jūs mājas lapas adrese uz krūzes apakšas, vai pat telefona numurs, vai mirkļabirka, kuru klientam varētu būt interese izpētīt sociālajos tīklos. 

Dāviniet gudri

melnas krūzes ar logo
Nike krūze

Reklāmas krūzei vai jebkuram citam priekšmetam ir mērķis iegūt pēc iespējas plašāku ekspozīciju. Plānojot dāvināt dāvanas izvērtējiet arī saņēmējus, mērķējiet uz savu potenciālo mērķauditoriju. Iespējams dāvanas saņēmējs ir labi informēts par Jūsu biznesu un viņš var kļūt par Jūsu zīmola vēstnieku. Varbūt dāvanas saņēmējs ir ‘influenceris’ un var izmantot reklāmas materiālu plašākas auditorijas pozicionējumam. 

Labi zīmola vēstnieki ir arī pastāvīgie klienti, uzņēmuma pārdevēji, sadarbības partneri, izstāžu apmeklētāji un nekonkurējošie uzņēmumu īpašnieki. Daudzi no šiem cilvēkiem ir saistīti ar  Jūsu panākumiem, un viņi gūst labumu no tā, ka jūsu biznesam veicas. 

Izmantojiet krūzes ar logo sociālo tīklu komunikācijā 

Cilvēki parasti vēlas to kā viņiem nav, un tas var nostrādāt arī Jūsu uzņēmuma labā. Izmantojiet sociālos tīklus savu precentreklāmas materiālu reklamēšanai. Protams, reklāmas krūze var būt izcila dāvana dažādām sociālo tīklu aktivitātēm. 

Ja nekad iepriekš neesat mēģinājis reklamēt savu biznesu ar reklāmas produktiem, tad, iespējams ir biedējoši ieguldīt naudu personalizētās krūzēs. Iespējams uzņēmumam ir ierobežots budžets un attiecīgi nav vietas izmēģinājumiem un reklāmas kļūdām. Ar divdesmit gadu pieredzi trauku apdrukas ražošanā zinām, ka reklāmas krūzes nevelti ir viens no populārākajiem uzņēmuma reklāmēšanas veidiem.

“Izmantojiet krūzes ar logo kā izcilu prezentreklāmas materiālu, lai sniegtu pozitīvu ziņu par savu uzņēmumu, tā vērtībām un iespējām ko tas sniedz potenciālajiem klientiem un veiciniet jaunas biznesa izaugsmes!”

krūzes ar logo visapkārt
Einšteins autoskola krūze