Personalizētas krūzes
atpakaļ uz sarakstu
personalizēta krūze
7. Aug, 2020

Personalizētas krūzes

Personalizētas krūzes saviem darbiniekiem

Vai esat iedomājušies kādas krūzes lieto Jūsu darbinieki?  Iespējams jūs esat rūpīgi izvēlējušies traukus savam birojam, bet mēs piedāvājam tos personalizēt! Personalizētas krūzes darbiniekiem ir vērtīgs prezentreklāmas ieguldījums.

Jums ir iespēja personalizēt krūzes ar uzņēmuma logo un papildināt to ar darbinieka vārdu, amatu. Tas ir viens mazs paņēmiens, kā palielināt darbinieku iesaisti, piederību kolektīvam, taustāms atgādinājums par darba vietu un vidi, kā arī kas šobrīd svarīgi, rūpes par drošību un higiēnu.

personalizētas krūzes
Selga krūze ar personalizāciju

“Personalizēta krūze ir viens mazs paņēmiens, kā palielināt darbinieku iesaisti un piederību kolektīvam.”

Mēs varam aprukāt, lai birojā ir katram  sava krūze, varbūt glāze, šķīvis, bļodiņa, vai sava ūdens pudele.  Uz traukiem var drukāt uzņēmuma kopējo simboliku, papildināt to ar vārdu, atgādināt par kopējām vērtībām, mērķiem uz ko kopējiem spēkiem ejam, tomēr nevajag pārspīlēt atcerieties par stilu, gaumi, modes tendencēm.

Mēs jums palīdzēsim – saskaņosim vizuālos maketus, konsultēsim par tehnoloģiskajām iespējām idejas realizēšanai, vienosimies par izpildes iespējām, termiņiem un cenu. 

personalizētas krūzes
Kebbe IT biroja krūzes

Izvēlies kvalitatīvu produktu savam darbiniekam.

personalizētas krūzes
Latvijas Radio krūze

Apdrukas produktam noteikti jābūt ir kvalitatīvam – krūzei jābūt ir izturīgai, no laba kvalitatīva materiāla, vēlams porcelāna. Iesakām apdomāt kas ir Jūsu uzņēmuma reklāmas priekšmets vai tā ir krūze, vai varbūt stikla ūdens pudele vai porcelāna šķīvis, kafijas tases vai brokastu bļodiņas?

Kvalitatīva apdruka

personalizētas krūzes
Krūzes ar vārdiņiem IT birojam

Ornandum trauku apdruka garantē kvalitatīvu un noturīgu apdruku. Apdrukājam visnoturīgākajā apdrukas tehnoloģijā, apdrukātos traukus varēs mazgāt trauku mašīnā, kā arī tiem būs mehāniskā noturība pret skrāpējumiem. Mūsu apdrukas tehnoloģijā nav apdrukas laukuma ierobežojuma, varam uzdrukāt darbinieka vārdu un osiņas, krūzes iekšpusē, jebkur krūzes ārpusē. Apdrukai piedāvājam dažādas formu, krāsu un izmēru krūzes. Krūžu piedāvājumu apskatiet mūsu trauku katalogā.

krūzes ar logo
Apsara krūze

Kvalitatīva dāvana parāda jūsu darbiniekiem, ka respektējat viņa lojalitāti.

Apskatiet interesantus dizainus mūsu Instargam kontā