Reklāmas aģentūrām
atpakaļ uz sarakstu
26. Feb, 2020

Reklāmas aģentūrām

Sadarbība ar reklāmas aģentūrām

Prezentreklāmu , reklāmas, mārketinga un citām kreatīvajām aģentūrām piedāvājam sadarbību trauku apdrukas ražošanai. Jau divdesmit gadus mūsu vieni no lielākajiem klientiem ir Latvijas prezentreklāmu aģentūras, kas regulāri pasūta trauku apdruku saviem klientiem.

Apdrukājam dažādus porcelāna, stikla un keramikas izstrādājumus sākot no krūzēm un beidzot ar produktu iepakojumu – pudelēm un burciņām.

Āģentūrām piedāvājam:

  • kvalitatīvu trauku apdruku
  • draudzīgas trauku apdrukas cenas
  • ātrus apdrukas termiņus
  • bezmaksas vizualizācijas
  • plašu trauku noliktavu
  • ražotni un trauku noliktavu, te pat Rīgā, nav papildus transporta izdevumi
  • ērtus sadarbības nosacījumus

Šeit linkā ir atrodams mūsu trauku noliktavas aktuālais atlikums. Mājas lapas kataloga sadaļā ir atrodams plašs klāsts ar citiem piedāvātajiem traukiem. Mums ir daudzu gadu pieredze tieši ar traukiem, ja mājas lapā neatrodat vēlamo noteikti pajautājiet mums! Droši jautājiet par pasūtīšanas iespējām, par trauku pieejamību un apjoma cenām jebkurā laikā.

Sazinies ar mums un uzzini ātrākos komunikācijas un pasūtīšanas veidus! Sadarbībai: birojs@ornandum.lv vai +371 26544221

Mēs apdrukājam dekoldrukā, kas ir noturīgākas apdrukas veids, varēsiet būt droši par prezentreklāmas iznākumu un labu rezultātu saviem klientiem. Kvalitāte un iedziļināšanās pasūtījumā ir mūsu pamats.

Mūsu trauku apdrukai ir būtiskas priekšrocības – apdrukai nav ierobežots laukums vai nepieciešamība drukāt uz specifiskiem traukiem. Varam apdrukāt dažādus nestandarta priekšmetus – stikla figūras, vāzes, saldumtraukus, porcelāna figūriņas un daudzus citus stikla, keramikas vai porcelāna priekšmetus. Apdrukājam gan savus traukus, gan klienta atvestos traukus. Bieži aģentūrām šis sadarbības modelis ir simpātisks.

Sadarbības uzsākšana ir vienkārša – sūtiet mums raktiski e-pastā savu apdrukas pieprasījumu norādot apdrukas dizainu vai dizainā esošo krāsu skaitu un norādiet vēlamās apdrukas tirāžas, kurām aprēķināt apdrukas cenu. Mēs atbildēsim pēc iespējām ātrāk!

Ja vēlaties uzzināt trauku apdrukas nianses un detalizētāk saprast iespējas un apskatīt mūsu ražotni un paveiktos darbus laipni aicinām pieteikties uz vizīti mūsu trauku apdrukas ražotnē.

reklāmas aģentūrām
Trauku apdrukas krāsas