SIA DEKOLSERVISS, ORNANDUM TRAUKU APDRUKA SADARRBĪBAS NOTEIKUMI   

Izvēloties ORNANDUM TRAUKU APDRUKA,  (SIA DEKOLSERVISS) trauku apdrukas pakalpojumus ir spēkā šie sadarbības noteikumi. Sadarbības noteikumi var tikt papildināti un mainīti bez iepriekšēja brīdinājuma.  

Ornandum Trauku apdruka ir trauku apdrukas ražotājs un apdrukājam dekoldrukas tehnoloģijā ar logo un grafiskiem dizainiem dažādus traukus – krūzes, šķīvjus, glāzes, ūdens pudeles u.c. porcelāna, keramikas un stikla izstrādājumus. Dekoldruka ir dažādas priekšrocības – noturība, kvalitāte, trauku izvēle, apdrukas laukuma plašās iespējas un saderība lietošanai ar pārtiku. Dekoldruka ir noturīgākais apdrukas veids, apdrukas rezultāts ir kvalitatīvs un apdrukātos traukus varēs mazgāt trauku mašīnā. Dekoldruka ražošanas procesa dēļ ir piemērota lielākiem pasūtījumiem, varam apdrukāt 1 gb, taču apdrukas cena būs izdevīga sākot no 30gb.

PASŪTĪJUMU VEIKŠANA

 1. Ar dekoldruku, tās priekšrocībām un tehniskajiem nosacījumiem failu iesniegšanai var iepazīties mūsu mājas lapā https://ornandum.lv/apdruka-dekoldruka/ . SIA Dekolserviss ir Latvijas uzņēmums, trauku apdruka tiek veikta mūsu ražotnē Rīgā. Paldies, ka atbalstiet Latvijas uzņēmumu. 
 2. Ornandum apdrukas trauku piedāvājums ir pieejams un apskatāms mūsu mājas lapā. Ja mājas lapā neatrodat meklētos traukus un Jums ir nepieciešami vismaz 100gb jautājiet mums rakstot uz order@ornandum.lv, mums ir daudzi trauku katalogi.  
 3. Trauku apdrukas pasūtījuma izmaksu aprēķināšanai piedāvājam izmantot mājas lapas sadaļu “Apdrukas cena” https://ornandum.lv/apdrukas-cena/ vai apdrukas cenas kalkulatoru pie katra trauka mūsu mājas lapas katalogā. Īpašos gadījumos (lielāka tirāža, nestandarta dizains, nestandarta trauki) sūtīt mums pieprasījumu uz e-pastu order@ornandum.lv, norādot vēlamo apdrukas tirāžu, pievienojot apdrukas dizainu, informāciju par apdrukājamo trauku un pasūtījuma izpildes vēlamo termiņu. 
 4. Pasūtījuma veikšanai var izmantot mūsu mājas lapu , veicot pasūtījumu pie izvēlētā produkta vai sūtot mums pasūtījumu uz order@ornandum.lv norādot izvēlēto trauku, tirāžu, pievienojot dizaina drukas failu (logo). 
 5. Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu maketētājs sagatavos Jums vizualizāciju, pēc tās apstirpināšanas uzsāksim ražošanu. 

PASŪTĪJUMA IZPILDES LAIKS 

 1. Pasūtījuma izpildes laiku skaita sākot no pasūtījuma (vizualizācijas un cenas) apstiprināšanas dienas, par ko klients informē rakstiski e-pastā.  Piegādes laiks ir līdz 10 darba dienām. Vidēji veicam pasūtījumu 5-8  darba dienās.  
 2. Ekspress pasūtījumu veikšanas laiks ir 3 – 4 darba dienas,  tam ir piemērojama papildus maksa 30 eur bez PVN apmērā. Par ekspress pasūtījuma iespējamību ir jāvienojas atsevišķi. Ātrāk par 3 darba dienām pasūtījumu nav iespējams veikt ražošanas specifikas dēļ. 
 3. Jāņem vērā, ka pasūtījuma izpildes laiks var  pagarināties  ražotnes lielas noslodzes periodos ( piemēram, jūnijā, novembrī un decembrī ). 
 4. Pasūtījuma izpildes laiks var pagarināties, ja pasūtījums ir virs 1000 gab. Par to informējam pie pasūtījuma apstiprināšanas atsevišķi . 
 5. Klients var piedāvāt savu izpildes laiku, ja pasūtījums vajadzīgs vēlāk kā norādītais izpildes laiks līdz 10 darba dienām. 
 6. Pasūtījuma izpildes laiks var atšķirties no saskaņotā, ja noliktavā pie sadarbības partnera ir notikušas krasas nepieciešamo trauku atlikumu izmaiņas, vai ir gadījušās loģistikas problēmas. Taču šajā gadījumā klients par to tiks informēts nekavējoties un mēs vienosimies par risinājumu.
 7. Ražošana ir aizraujošs process un dažkārt ar negaidītām no cilvēkresursiem neatkarīgām apstakļu sakritībām (temperatūra, gaisa mitrums u.c.) attiecīgi pasūtījuma izpildes laiks var mainīties arī neparedzētu ražošanas apstākļu dēļ, taču par to obligāti informējam pēc iespējas ātrāk.

APDRUKA 

 1. Vizualizācijas apstiprināšana ir klienta atbildība un pēc tā apstiprināšanas pretenzija par darba dizainu nepieņemam. Klienta pienākums ir pārbaudīt un apstiprināt pasūtījuma dizainu. 
 2. Drukas pozīcija, pat ja tā tiek atkārtota vienā un tajā pašā izstrādājumā,  ir identiska visiem gabaliem, tomēr ir iespējamas nelielas ( līdz 1 milimetru)  novirzes. 
 3. Dekoli, kas tiek izmantoti trauku apdrukāšanai, pie trauka tiek piekausēti augstā temperatūrā, kas var izraisīt krāsu novirzi. Krāsu paleti ietekmē apdrukas krāsu ķīmiskais sastāvs un specifika, trauka glazūras krāsa un materiāls, kā arī ķīmiskās reakcijas, kas notiek apdedzināšanas laikā. Krāsu atšķirības līdz 15% ar saskaņoto drukas dizainu tāpēc netiek uzskatītas par kļūdu un nav pamats sūdzībai.
 4. Ja rodas šaubas par rezultātu un krāsa vai uzlīmes veids ir ļoti būtisks, nepieciešams saskaņot gatavu paraugu, par ko jāvienojas atsevišķi. Parauga  izmaksas atkarīgas no krāsu skaita un dizaina, sākot no 30 eur  bez PVN un to sedz klients. Pasūtījuma apstiprinājuma gadījumā parauga izmaksas tiek noņemtas no kopējās pasūtījuma summas.
 5. Apdrukas un trauku cenas var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma, atbilstoši ražošanas izmaksu izmaiņām, par to informējam pirms pasūtījuma apstiprināšanas.
 6. Mūsu piedāvājumā esošajiem traukiem ir dažādi ražotāji un piegādātāji, mēs izvelāmies tikai uzticamus sadarbības partnerus, taču no partijas uz partiju var būt nelielas formas un krāsu  atšķirības, būtiski nemainot mūsu produktus. 
 7. Minimālais pasūtījums – Ornandum Trauku apdrukā nav minimālā pasūtījuma, pasūtījuma cena tiek aprēķināta balstoties uz konkrētu tirāžas pieprasījumu.  Dekoldrukas specifika – jo lielāka tirāža, jo izdevīgāka cena! Izvēloties apdrukāt mūsu traukus stājas spēkā nosacījums par orģinālā iepakojuma trauku skaitu. Mums ir svarīgi, ka trauki transportēšanas laikā ir rūpīgi iepakoti, lai izvairītos no lošistikas plīsumiem, tāpēc pasūtījums var tikt palielināts līdz pilnam skaitam kastē. Parasti kastēs trauki ir pa 6gb, taču tas var atšķirties atkarībā no ražotāja, attiecīgi pasūtījums var tikt palielināts maksimāli par 5 gb. 
 8. Apstiprinātos pasūtījumus nevar atcelt. Pasūtījumi tiek uzskatīti par apstiprinātiem pasūtījuma saskaņojuma apstiprināsanas dienā rakstiski e-pastā. 
 9. Papildus pasūtījums tiek uzskatīts par jaunu pasūtījumu.
 10. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas (vizualizācijas vai parauga apstiprināšanas) grozījumi netiek pieņemti. Izņēmuma gadījumos jāvienojas rakstiski pamatojot iemeslu. Pēc saskaņojuma apstiprināšanas veicamās izmaiņas tiek uzskatītas par jaunu pasūtījumu un klients sedz iepriekšējā nepabeigtā pasūtījuma izmaksas, ja iepriekšējā pasūtījuma ražošana jau bija uzsākta.
 11. Dekolu uzlīmju druka un to uznešana uz trauka ir roku darbs, tāpēc reizēm ir iespējamas minimālas novirzes. Šī iemesla dēļ ir nepieciešama 0,5-1,5 mm attēla pozicionēšanas pielaide standarta traukiem un šāda atšķirība nav pamats sūdzībām. Ja ir ļoti lieli vai ļoti maza izmēra trauki deviācija ir attiecīga izmēram. Minētā pielaide ir standarta traukiem. Drukas pozicionēšana notiek pamatojoties uz izstrādājuma augšējo malu, kas arī ir kā atskaites punkts domstarpību gadījumā . 

KLIENTA TRAUKI

 1. Veicam trauku apdruku un pieņemam pasūtījumus arī uz klienta traukiem taču vēlams trauku izvēli saskaņot ar mums pirms trauku iegādes. Uz traukiem, ar kuriem līdz šim neesam strādājuši, negarantējam 100 % rezultātu. Lai nodrošinātu pilnīgu pasūtījuma izpildi vēlams piegādāt 3% -5 % vairāk trauku ( uz 100 gab. 3-5 gabali papildus ) . Apdrukas tehnoloģiskā procesa laikā tie var reizēm ieplīst vai deformēties.
 2. Apdrukājot klienta atvestos traukus neuzņemamies atbildību par trauku deformāciju vai trauku bojājumiem  ( ieplīst, izkūst, sašķiebjas, saplīst u.c.), ja tādi radīsies apdrukas procesā. Parasti veicam viena klienta trauka testēšanu pirms apdrukas, taču arī, ja testēšanas rezultāts ir pozitīvs un mēs to apstirpinām,  SIA Dekolserviss neauzņemas atbildību, ja visas tirāžas apdrukas procesā trauki deformējas.
 3. Klienta trauku kvalitāti pēc trauku saņemšanas no mūsu ražotnes nenesam. 
 4. Klienta atvestajiem traukiem jābūt jauniem, kvalitatīviem, bez redzamiem defektiem. Apdrukai uz iepriekš lietotiem traukiem negarantējam apdrukas kvalitāti . 
 5. Klients piegādā savus traukus un pats paņem gatavu pasūtījumu.
 6. Klienta trauku kvalitāte ir klienta atbildība. Iepakojums apdrukātiem traukiem  ir tas pats, kādā trauki atvesti. 
 7. Ja uz klienta atvestiem traukiem apdruka ir nepieciešama trauka novietojumā kurš saskaras ar pārtiku ( šķīvja virspuse, krūzes iekšpuse, bļodas iekšpuse), klientam ir jāiesniedz mums ražotāja vai trauku tirgotāja izsniegts sertifikāts par trauku atbilstību saskarei ar pārtiku. 
 8. Ja uz klienta traukiem ir apdruka un ir vēlme veikt papildus apdruku, neuzņemamies atbildību par esošo apdruku, ražošanas procesa laikā tā var pazust. Par īpašiem gadījumiem lūdzu jautāt. 
 9. Neatkarīgi, ja ražošanas procesā klienta atvestais trauks ir sabojājies trauka cenu nekompensējam. 

PASŪTĪJUMA APMAKSA 

 1. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas klients saņem rēķinu kura apmaksas termiņš ir divas dienas, pasūtījuma izpilde tiek uzsākta pēc apmaksas. 
 2. SIA Dekolserviss neizsniedz pasūtījumu, ja pilnībā rēķins nav samaksāts. 

 PRETENZIJAS  

Visas pretenzijas jāpiesaka rakstiski sūtot uz birojs@ornandum.lv ne vēlāk kā 3 dienas pēc preču saņemšanas. Pretenzijā jānorāda neatbilstība, tās apraksts un foto. Ar jums sazināsies 2 darba dienu laikā un vienosimies par situācija risināšanas veidiem. 

PIEGĀDE

 1. Vajadzības gadījumā veicam  trauku piegādi Rīgā un Rīgas rajonā – cena 20 eur + PVN , ja nevienojas atsevišķi ( liels pasūtījums vai  speciāli atrunāts pie pasūtījuma noformēšanas  e-pastā ).   
 2. Piedāvājam pakomāta sūtīšanas iespējas ar mūsu sadarbības partneri www.omniva.lv , nepieciešamības gadījumā klients organizē pats savu piegādes transportu. 

GARANTIJA

 1. Dekolserviss SIA traukus pasūta tikai no ražotājiem, kas garantē porcelāna, keramikas un apdares materiālu augstāko kvalitāti un kas ražo traukus saskaņā ar Eiropas Savienības regulām.  Mūsu partneri apliecina produkta kvalitāti un atbilstību visiem standartiem, attiecībā uz saskari ar pārtiku. Apdrukas ražošanas procesā izmantojam izejvielas un materiālus tikai no lielākajiem ražotājiem Eiropā. Ražošanas procesā stingri tiek ievēroti ražotāja dotie norādījumi kā arī ilgus gadus pilnveidota ražošanas tehnoloģija.
 2. Dekolserviss SIA garantē, ka pasūtījumi tiek piegādāti saskaņā ar saskaņotajiem noteikumiem un nodrošina produkta garantiju 12 mēnešu periodam no katras partijas piegādes dienas.  
 3. Traukus var magāt  trauku  mazgājamā mašīnā. Mums ir  PVD sertifikāts par trauku atbilstību un saderību ar pārtiku. 
 4. Trauku apdrukas krāsu piegādātāju sniegtāinformācija liecina, ka stikla izstrādājumu apdrukas noturība ir sekmīgi testēta 300 mazgāšanas cikliem profesionālā trauku mazgāšanas mašīnā, savukārt apdrukātu porcelāna izstrādājumu noturība ir testēta 500 mazgāšanas reizēm. Mazgājot traukus trauku mašīnā ir jāseko trauku mašīnas lietošanas instukcijai un ieteikumiem.

PASŪTĪJUMA PUBLIKĀCIJAS

Ornandum trauku apdruka patur tiesības iepriekš neinformējot klientu fotografēt, filmēt un publicēt sevis ražotos apdrukas darbus savā mājas lapā un savos sociālajos tīklos. Ja klients nepiekrīt tam, lūdzam mūs informēt rakstiski. 

ATTEIKUMA TIESĪBAS

Latvijas Ministru kabineta noteikumi par „Noteikumi par distances līgumu” nosaka, ka klientam ir tiesības, neuzrādot atteikšanās iemeslu, 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā atteikties no www.ornandum.lv iegādātās preces un atdot to atpakaļ pārdevējam. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beidzas pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad klients ir  ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā.

Lai, atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Jums ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā). Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudes nolūkam paredzēto. Jūs esat atbildīgs par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

Lai izmantotu atteikuma tiesības:

 • Lūdzam Jūs informēt SIA DEKOLSERVISS par lēmumu atteikties no pirkuma rakstot uz birojs@ornandum.lv norādot: Vārdu, Uzvārdu, Adresi, Telefona nr. , prece, cena, saņemšanas datums, pasūtījuma nr., atteikuma iemesls. 
 • Nogādājiet preci un pirkuma apliecinošu dokumentu Ornandum trauku apdruka ražotni Mūkusalas ielā 72b, Rīga, LV-1004

Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punkts nosaka ka, patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

 • Preces vai pakalpojuma cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikuma tiesību termiņā;
 • Prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai ja prece ir nepārprotami personalizēta;

SIA Dekolserviss ir Latvijas uzņēmums, trauku apdruka tiek veikta mūsu ražotnē Rīgā. SIA Dekolserviss ir Eiropas Sociālā fonda projekta “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai” dalībnieks. Proejkta mērķis ir “noteikt un pārbaudīt optimālus risinājumus sociālo uzņēmumu izveidei un attīstībai, tai skaitā darba integrācijas sociālo uzņēmuma atbalstam, lai palielinātu nodarbinātības iespējas nelabvēlīgākā situācijā esošiem bezdarbniekiem, personām ar invaliditāti un personām ar garīga rakstura traucējumiem.”