JAUNUMI
atpakaļ uz sarakstu
21. Jan, 2020

ŠĶĪVJU APDRUKA

Šķīvju apdruka ir kļuvusi ļoti aktuāla. Tiek apdrukāti dažādi veselīga uztura šķīvji, šķīvji ar iedvesmojošiem garafiskiem zīmējumiem un iedvesmojošiem citātiem.

Dekoldrukas tehnoloģija ir piemērotākā tehnoloģija šķīvju apdrukai gan ar personalizētu sveicienu, gan ar korporatīvo logo.

Šķīvju apdruka dekoldrukas tehnoloģijā nozīmē to, ka šķīvis būs lietojams ikdienas dzīvē to varēs mazgāt trauku mašīnā. Svarīgs faktors ir tas, ka apdruka būs noturīga pret mehāniskiem skrāpējumiem, piemēram, dakšiņas un naža lietošana. Apdrukātie šķīvji , kā visi citi apdrukas darbi, kas ir ražoti pie mums, ir saderīgi lietošanai ar pārtiku.

Padomi kā šķīvju apdruka izdosies

Šķīvju apdrukai ir jāņem vērā šķīvja izejmateriāls, mēs iesakam apdrukāt porcelāna šķīvjus. Šķīvja krāsai būtiska ietekme nav. Mūsu klienti apdrukā baltus, melnus, maigi rozā un pasteļtoņu šķīvjus atkarībā no vajadzībām. Vara apdrukāt dažāda izmēra šķīvjus, taču pavisam lieliem šķīvjiem noteikti pirms apdrukas ir jākonsultējas ar mums par apdrukas dizainu, jo sniegsim padomus šķīvju apdrukai.

Veidojot šķīvja dizainu notiekti ir jāņem vērā šķīvja izmērs un maliņu izliekums. Iespējams maliņu izliekums var ietekmēt šķīvja dizainu. Šķīvjus ir iespējams apdrukāt, gan no virspuses, gan apakšpuses. Izvēlies piemērotus šķīvjus mūsu trauku katalogā.

Mūsu klienti bieži ir individuāli dizaineri un padoms no mūsu puses ir apdromāt par zīmola, vai autogrāfa novietošanu uz šķīvja apakšas, tas būs labs veids kā Jūsu produkta klientam turpmāk atgādināt par zīmolu. I

Jautājumu gadījumā iesakam sazināties ar mums telefoniski vai rakstiski e-pastā.

Dalamies ar skaistām šķīvju apdrukām bilžu galerijā zem šī raksta, kā arī iesakam apmeklēt mūsu klienta zīmola OnPlate mājas lapu, kur var iegādāties veselīga uztura šķīvi. Veselīga uztura šķīvis ir ražots mūsu trauku apdrukas ražotnē un svarīgi, ka šķīvja apdruka ir piemērota lietošanai ar pārtiku.

Ļoti interesantus apdrukas darbus veic mākslinieks Igo, kura darbi ir atrodami mājas lapā Igo. Akcents Personībai . Igo apdrukā dažādus traukus, bieži izvēlas apdrukāt arī šķīvjus, iedvesmojošas krāsu un grafiskā dizaina kombinācijas.

alus glāzes alus glāžu apdruka Apdruka aģentūrām glāžu apdruka pildspalvas pildspalvas ar logo pildspalvu apdruka prezentreklāmasaģentūras rezentreklāma sadarbība Suvenīri suvenīri pilīm un muižām

Citi raksti