Ilona krūze balta, 300ml

Balta krūze ir klasiska keramikas krūze.  Apdrukas piemērus skatiet galerijā “Apdrukas darbi” . Krūzi ir iespējams apdrukāt no vienas vai abām pusēm, visapkārt, iekšpuše un apakšā. Krūzei un dekoldrukai nav laukuma ierobežojuma.

Preču atlikumi noliktavā var mainīties, preču pieejamo atlikumu precizēsim pasūtījuma brīdī. Visus katalogā redzamos traukus ir iespējams pasūtīt lielākos daudzumos.

Informācija par krūzēm ar logo: Pārdomāta reklāmas krūze var veicināt zīmola iedzīvošanos Jūsu potenciālā klienta ikdienā. Prezentreklāmas krūzei kļūstot par potenciālā vai esošā klienta ikdienas sastāvdaļu Jūsu  uzņēmuma vēstījums tiek nodots plašam klientu lokam. Atšķirībā no skaļām reklāmām krūzes ar logo nav uzmācīgas un jebkuram cilvēkam patīk silts dzēriens –  tēja, kafija vai iecienītais kakao. Reklāmas krūze ir vērtība, kas mudina klientu uzticēties.

Interesanta un kreatīva krūzes apdruka un tās pasniegšanas veids var būt lielisks biznesa sarunu sākums. Krūze ar logo darbojas līdzīgi kā vizītkarte, jo tas ir veids kā potenciālie klienti atcerēsies uzņēmumu. Krūze atšķīrībā no vizītkartes nenonāks atvilktnes dziļākajā stūrī. Papildus krūzi ar Jūsu logo redzēs arī citi potenciālie klienti.

Izstrādājiet un padomājiet par simpātisku un patīkamu apdrukas dizainu , lai balta krūze ar apdruku ir tāda, kuru cilvēki vēlas lietot ilgtoši. Dizainā noteikti ir jāietver zīmola vēstījums, vērtības, krāsas, pats logotips. Pēdējā laika aktualitāte apdrukā ir izvēlēties dizainu balstoties uz zīmola vērtībām vai risinājumiem ko pats uzņēmums var sniegt klientam. Interesants risinājums arī ir veidot personalizētas dāvanas sadarbības partneru visam birojam, kur dāviniet sava uzņēmuma krūzi ar logo un personalizētu katra darbinieka vārdu. Krūzi var piemeklēt atbilstošās uzņēmuma logo krāsās. Pats uzņēmuma logo var nebūt tieši krūzes viducī, bet gan lakoniski maliņā vai pat uz krūzes osiņas vai iekšpusē. Mēs varam palīdzēt ar idejām!

Pašai apdrukai ir jābūt kvalitatīvai un noturīgai. Izvēlaties apdrukas ražotāju, kas garantē apdrukas noturību. Būtu skumji dāvināt klientam reklāmas priekšmetu ar pārdomātu vēstījumu uz kvalitatīva produkta taču pati apdruka nomazgātos nost jau pāris trauku mašīnās mazgāšanos ciklos.

Kvalitatīva reklāmas dāvana parāda jūsu klientam, ka respektējat viņa laiku un lojalitāti. Nepārdomāti reklāmas materiāli var negatīvi atspēlēties un tādējādi var zust klienta uzticamība zīmolam. Uzzini par aktuālajiem jaunumiem mūsu Instagram profilā. 

Cena ar PVN: 1.91 

Kods: I-balta

Noliktavā: 397

Preces svars:

Augstums: 102mm

Diametrs: 82mm

Materiāls: Keramika

Krāsa: Balts

Tilpums: 300ml

Apdrukas cenu kalkulators

Vienību skaits:*
Trauka cena bez PVN:
1.58 
Apdrukas cena par 1 gab bez PVN:
1.58 
Aprēķini apdrukas cenu:
Tirāža:*
kopējais viena dizaina daudzums
Krāsu skaits:*
kopējais krāsu skaits vienā dizainā
Manā dizainā ir:

Drukas tips:*
druka no vienas puses, no abām vai visapkārt
Papildapdruka:*
norādiet vai nepieciešama papildus apdruka kādā no trauka vietām

Vai papildapdruka paredzēta citās krāsās nekā pamatdruka?
test6

Papildus krāsu skaits:*
Dizaina izstrāde:*
apdrukas dizaina pilnvērtīga izstrāde, nevis apdrukas vizualizācija
Paraugs:*
paraugs 1 gb , parauga izgatavošana 5 - 8 darba dienas
Pievienot savu dizainu:
augšuplādējat logo, dizainu, tekstu vai jebkuru savu ieceri
Trauka ar apdruku cena par 1 gab bez PVN: Trauka cena par 1 gab bez PVN: 1.91 1.58 
Summa bez PVN: € 1.91
PVN (21%):
Summa ar PVN: € 1.91

397 in stock

Produkts pievienots vēlmju grozam!
Produkts pievienots grozam!
balta krūze ilona

Ilona krūze balta, 300ml

Tilpums: 300ml

Summa ar PVN:

Daudzums: